O nas

O nas

Założyłem firmę na początku lat dziewięćdziesiątych, a od 1997 r. prowadzę ją wspólnie z moim synem Tomaszem. Na początku naszej działalności głównym celem było zaopatrywanie rolników w ogumienie, akumulatory i sznurek rolniczy. Z biegiem lat zauważyliśmy, że oprócz branży rolniczej, z dużym powodzeniem zaczęliśmy sprzedawać opony do wszystkich typów pojazdów, począwszy od rowerów, poprzez maszyny rolnicze, samochody osobowe i ciężarowe, po wyspecjalizowany sprzęt branży przemysłowej.

Aktualnie WALMAR jest firmą handlowo – usługową, zapewniającą przede wszystkim profesjonalne doradztwo doboru ogumienia typowego i specjalnego oraz wszelkiego rodzaju felg.

Posiadamy szeroką ofertę sprzedaży hurtowej i detalicznej opon i dętek do wszystkich typów i rodzajów pojazdów, od rowerów, motocykli i skuterów poprzez opony do samochodów osobowych, dostawczych, autobusów, samochodów ciężarowych, po opony do wózków widłowych, koparek i innych pojazdów przemysłowych i rolniczych. W przypadku specjalnych potrzeb sprowadzamy towar na indywidualne zamówienia z firm polskich, jak i z Europy.

Nowością wprowadzoną w firmie jest posiadanie mobilnych samochodów serwisowych, co pozwala nam na sprzedaż i wykonywanie usług bezpośrednio u klienta. W tym zakresie zapraszamy do współpracy firmy posiadające floty pojazdów oraz rolników, którym ciężko jest dojechać na wymianę opon.

Poza ogumieniem proponujemy szeroką gamę felg stalowych i aluminiowych do różnych pojazdów, a także akumulatory, oleje – sprzedaż i serwis, przeglądy i odgrzybianie klimatyzacji oraz napełnianie opon azotem. Jesteśmy partnerem handlowym polskiej firmy Zasław specjalizującej się w produkcji przyczep do pojazdów osobowych, przemysłowych i rolniczych. Jednocześnie w oddziale w Pruszczu Gdańskim prowadzimy Okręgową Stację Diagnostyczną.

Prowadzimy również sprzedaż ratalną.

Równolegle z rozwojem sprzedaży bardzo duży nacisk w naszej firmie kładziemy na jakość wykonywanych usług. Prowadzimy kompleksowy serwis ogumienia -usługi wulkanizacyjne, regenerację opon ciężarowych – bieżnikowanie, nacinanie, komputerowo dozorowaną sezonową przechowalnię opon i kół.

Istotnym elementem naszej działalności są myjnie dla wszystkich typów pojazdów. W oddziale pomorskim oferujemy mycie ręczne i automatyczne pojazdów ciężarowych i dostawczych, a w Suwałkach oferujemy mycie bezdotykowe.

Aktualnie posiadamy 4 oddziały:

  • w Suwałkach,
  • w Pruszczu Gdańskim,
  • w Redzie,
  • w Białymstoku.

Każdy z naszych oddziałów posiada łatwy dojazd, duży plac manewrowy, a przede wszystkim rzetelną i profesjonalną obsługę, doświadczonych pracowników, którzy zawsze doradzą i podpowiedzą, co jest najlepsze. W oddziałach w Pruszczu Gdańskim i Suwałkach jest możliwość zakupów na raty (niskie oprocentowanie) oraz możliwość opłaty kartami płatniczymi. Naszymi klientami są indywidualni odbiorcy, firmy transportowe oraz floty, które współpracują z nami od wielu lat. Wszystkie te zalety przekonują do korzystania z naszych usług – do czego i Państwa również zapraszamy.